Heiðavegur 15, 600 Saltangará, Faroe Islands. +298 79 30 00

Um okkum

Fólkið

  • Reimund Langgaard : Stjóri

    Reimund Langgaard

    Stjóri

    78 11 11
    reimund@krea.fo
  • Frants Jensen : Teksthøvundur og samskipari

    Frants Jensen

    Teksthøvundur og samskipari

    79 30 02
    frants@krea.fo
  • Sjúrður Højgaard : Grafiskur sniðgevi

    Sjúrður Højgaard

    Grafiskur sniðgevi

    79 30 05
    sjurdur@krea.fo
  • Elin Vatnhamar Olsen : Grafiskur sniðgevi

    Elin Vatnhamar Olsen

    Grafiskur sniðgevi

    79 30 08
    elin@krea.fo
  • Kajsten Højgaard : Forritari

    Kajsten Højgaard

    Forritari

    79 30 04
    kajsten@krea.fo
  • Petur Kirke : Forritari

    Petur Kirke

    Forritari


    petur@krea.fo
  • Jaspur Langgaard : Parteigari

    Jaspur Langgaard

    Parteigari

    74 88 77
    jaspur@krea.fo
  • Vit hava drúgvar royndir innan lýsingar

    Hvørji eru vit?

    Okkara fyrimunir

    1.

    Vit hava drúgvar royndir
    Starvsfólkið hevur ímillum 10 og 20 ára royndir, bæði innan lýsingar, grafiska sniðgeving og forritan. Krea hevur til dømis gjørt yvir 100 heimasíður, og yvir 120 búmerkir. Tað er valla tað ting innan okkara fak, sum vit ikki hava royndir av.

    2.

    Vit hava rímiligir prísir
    Við tað, at Krea ikki liggur í høvuðstaðarøkinum, hava vit møguleikan til at halda okkara prísir nakað væl lægri enn okkara kappingarneytar. Góðskan á okkara arbeiði er tó ikki merkt av hesum, kundin fær altíð ta vøru, ið hann hevur biði um, og skal vera nøgdur við hana. Um kundin er villigur at gjalda meira og ynskir at fáa eina heilt framúr góða vøru, so gevur tað okkum tíð til at koma til eitt enn betri úrslit.

    3.

    Vit hava tíð til eitt prát
    Ja, hugsa tær!. Á Krea arbeiða vit fyri at liva, vit liva ikki fyri at arbeiða. Men, øll mugu vit arbeiða, so hví ikki njóta tað og gera tað so væl sum man kann? Soleiðis verða bæði vit glað, meðan vit arbeiða, og kundin, tá ið hann fær vøruna.

    Vit hava hugskot, sum lyfta tína fyritøku uppum tað, tú væntar